KONST / Litografier / Färglitografier 13568653
nr 1356 8653
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografier, 7 st, Signerad. Bladets mått: 79x60 - 88x63, oramade lösa blad
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 20:34:58
24/10 00:12:35
150 kr
25/10 17:26:57